sobota, lutego 15, 2014

Zabieg Skinboosters Hydrobalans

Jeśli mnie znacie pewnie wiecie, że jestem osobą odważną, igieł się nie boję i co jakiś czas "daję sobie zrobić kuku" poddając się zabiegom dermatologii i medycyny estetycznej. Dzięki temu wiem, że zachowam młodość na odrobinę dłużej a pani doktor Stanković powiedziała ostatnio, że po tych zabiegach mam skórę gęstą jak nastolatka - ogromnie mnie to ucieszyło. Zresztą nawet analiza skóry specjalną aparaturą w Humoko Cosmetics potwierdziła, że kondycja mojej skóry jak na moje 37 lat jest całkiem niezła. 


Jak wygląda zabieg Skinbooster Hydrobalans - otóż w naturalny sposób nawilża i rozświetla skórę. Produkty Hydrobalans (linia Restylane Vital) reprezentują nową klasę preparatów stabilizowanego kwasu hialuronowego technologii NASHA. Produkty te są dedykowane odbudowie i rewitalizacji skóry całego ciała, szczególnie skóry twarzy, szyi i dekoltu oraz dłoni. Produkty Hydrobalans nawilżają skórę, poprawiają jej strukturę, jędrność i elastyczność. Wzbogacenie formuły produktów o lidokainę poprawia komfort zabiegu, zwiększając zadowolenie pacjentów zachęcając ich do ponownego poddania się zabiegowi. 15 lat doświadczeń oraz 11 milionów zabiegów wykonanych od 1996 roku dowodzą, że produkty Restylane mają wysoki profil bezpieczeństwa i są bardzo skuteczne.

Rekomendowany protokół zabiegów Hydrobalans obejmuje 3 zabiegi - ja już jestem po dwóch i widzę wyraźną różnicę - skóra jest rzeczywiście jędrniejsza - taka lekko uniesiona - wygładziły mi się bruzdy przy ustach, skóra jest też lepiej nawilżona - nawet ostatnie mrozy nie wysuszyły jej, jak to zwykle bywało, przy tak niskiej temperaturze. No i spokojnie mogę się pokazywać bez makijażu. 

Jakie są moje odczucia co do samego zabiegu? Po pierwsze, jest kompletnie bezbolesny - przed zabiegiem twarz miałam bowiem posmarowaną specjalną maścią znieczulającą. Po drugie, nie trwa zbyt długo - dosłownie pół godziny, kilka nakłuć i po sprawie. Po trzecie, po samym zabiegu  od razu można wrócić do codziennych zajęć i nie musimy się chować przed światem. 


Pierwszy zabieg, który został uwieczniony na filmiku, miałam robiony dwoma metodami - jeden policzek miałam nakłuwany wielokrotnie tradycyjną igłą a drugi mega grubaśną igłą - tzw. kaniulą - wtedy wykonywane są dosłownie 3 nakłucia. Jakie są różnice w komforcie tych dwóch metod? Metoda kaniulą jest dużo bardziej komfortowa dla pacjentki bowiem nie pozostawia żadnego śladu na twarzy. Jednak pani doktor powiedziała, że lepsze rezultaty daje wielokrotne nakłuwanie twarzy igłą bowiem skóra jest w ten sposób pobudzana do produkcji kolagenu i może się w naturalny sposób odbudować. Drugi zabieg wybrałam jednak metodą kaniuli (chociaż wygląda na filmiku trochę przerażająco) ponieważ po pierwszym zabiegu, w miejscach gdzie była wbijana zwykła igła, pojawiło się mnóstwo siniaków i przez ponad tydzień musiałam je kamuflować.


Taki zabieg polecam osobom po 35 roku życia, które w szybki sposób chcą ujędrnić, lekko napiąć i rozświetlić skórę, która zaczyna tracić już swój młody wygląd. To rzeczywiście świetny zabieg, po którym dosłownie po kilku tygodniach już widać różnicę w napięciu skóry. 

Cennik zabiegów Hydrobalans w Dermea znajdziecie tutaj. Pamiętajcie też o promocji!!!

Co należy zrobić, aby skorzystać z promocji:
  1. polubić fanpage Gabinetu DERMEA
  2. polubić post z informacją o promocji na fanpage'u Gabinetu DERMEA
  3. umówić się na zabieg w Gabinecie DERMEA przy zapisie podając hasło "Siouxie and the City" (kontakt 22 895 27 96 lub 697 806 323)
Promocja obejmuje wszystkie zabiegi wykonywane przez dr Agnieszkę Bańkę - Wronę i dr Annę Leśniewską. Zapisy przyjmowane są do końca marca 2014.