sobota, lutego 08, 2014

Filmowy reportaż z depilacji laserowej w Gabinecie Dermea

Najnowocześniejszym urządzeniem stosowanym do usuwania włosów jest laser. Depilacja laserowa jest metodą szybką i niezwykle skuteczną, pozwala trwale usunąć zbędne owłosienie z takich części ciała jak: twarz, okolica pach, bikini, nogi…


W Gabinecie Dermea do depilacji laserowej stosowny jest laser aleksandrytowy. Jest to nowoczesny system laserowy, emitujący łagodną wiązkę światła, przenikającą przez skórę aż do mieszka włosowego, w którym jest ona pochłaniana przez melaninę – barwnik nadający kolor włosom i skórze. W trakcie zabiegu skóra jest chroniona przez specjalny system chłodzący, który pełni funkcję znieczulenia.

Należy wiedzieć, że nie wszystkie włosy na naszym ciele rosną jednocześnie. Większa ich część znajduje się w fazie wzrostu i to właśnie one reagują na światło lasera. Pozostałe włosy są w fazie uśpienia, która ma różny okres trwania. Dlatego zabiegi laserowej depilacji muszą być powtarzane. Dla uzyskania pełnego efektu należy wykonać od 3 do 6 zabiegów w odstępach 6–8-tygodniowych. Efekty tej metody zależą także od kilku innych czynników: koloru włosów, koloru skóry, miejsca, z którego chcemy usunąć niechciane owłosienie, oraz od odstępów pomiędzy zabiegami. Najlepsze wyniki uzyskujemy przy ciemnych włosach oraz jasnej, nieopalonej skórze.


Czas trwania zabiegu różni się w zależności od depilowanej powierzchni. Każdemu zabiegowi może towarzyszyć większa lub mniejsza bolesność, rumień oraz obrzęk okołomieszkowy depilowanych miejsc. Niektóre partie ciała (np. okolica bikini) mogą wymagać zastosowania kremu znieczulającego.

Bezpośrednio po zabiegu wszyscy pacjenci mogą wrócić do codziennych czynności i nie wymagają wizyty kontrolnej. Należy pamiętać o całkowitej ochronie przed słońcem depilowanych miejsc przez 4 tygodnie od zabiegu.

Cennik zabiegów depilacji laserowej w Gabinecie Dermea znajdziecie tutaj.


Gabinet DERMEA zaprasza do skorzystania z 20% zniżki na wszystkie zabiegi z oferty!!!

Co należy zrobić, aby skorzystać z promocji:
  1. polubić fanpage Gabinetu DERMEA
  2. polubić post z informacją o promocji na fanpage'u Gabinetu DERMEA
  3. umówić się na zabieg w Gabinecie DERMEA przy zapisie podając hasło "Siouxie and the City" (kontakt 22 895 27 96 lub 697 806 323)
Promocja obejmuje wszystkie zabiegi wykonywane przez dr Agnieszkę Bańkę - Wronę i dr Annę Leśniewską. Zapisy przyjmowane są do końca marca 2014.