sobota, stycznia 25, 2014

Filmowy reportaż z zabiegu powiększania ust w Gabinecie Dermea

Filmowy reportaż z zabiegu z zastosowaniem botoksu cieszy się ogromną popularnością - chyba żaden post nie miał takiej ilości wyświetleń, tak więc mam nadzieję, że i ten filmik przypadnie Wam do gustu. Film został nakręcony w Gabinecie Dermatologii Ogólnej i Estetycznej w Warszawie - DERMEA.


Wiele kobiet myśli lub marzy o tym aby powiększyć sobie usta - ale tak naturalnie - bez udziwnień i efektu glonojada jak u niektórych celebrytek. Sukcesem takiego zabiegu jest często lekarz, który go wykonuje - bo dobry lekarz musi NAS wysłuchać - jaki efekt chcemy uzyskać a jakiego efektu chcemy uniknąć i dopiero przystąpić do zabiegu. Musi również poinformować nas o ewentualnych zasinieniach lub krwiakach, które mogą ale nie musza pojawić się w miejscu ukłucia igłą - dlatego też takie zabiegi musimy wykonywać w sprawdzonych gabinetach dermatologii lub medycyny estetycznej. 

Ja od kilku lat poddaję się zabiegowi powiększania ust i jestem tak zadowolona z efektów, że póki co nadal raz do roku będę się jemu poddawać, skoro dzięki niemu czuję bardziej atrakcyjna i kobieca. Tym razem w filmiku nie występuję w roli pacjentki - jestem wyłącznie reporterką ale same zobaczcie, jaki śliczny i naturalny efekt uzyskała pacjentka, która od jakiegoś czasu myślała o zabiegu powiększenia ust. 


Ze swojego doświadczenia powiem Wam, że taki zabieg jest kompletnie bezbolesny bowiem jest wykonywany w znieczuleniu specjalną maścią a sprawne dłonie lekarza, który wykonuje iniekcje to również klucz do bezbolesnego zabiegu. Czujemy wyłącznie lekkie rozpychanie w momencie wstrzykiwania preparatu ale nie jest to nieprzyjemne uczucie tylko dość dziwne.

Pamiętajcie - wszystko jest dla ludzi ale zabiegi medycyny estetycznej należy wykonywać z umiarem i oddawać się wyłącznie w ręce dobrego lekarza w sprawdzonym i rekomendowanym gabinecie czy klinice.

Tutaj możecie zobaczyć reportaż z mojego zabiegu powiększania ust - nie martwcie się - to tylko tak strasznie wygląda :) Ale za to jaki efekt!!!


Gabinet DERMEA zaprasza do skorzystania z 20% zniżki na wszystkie zabiegi z oferty!!!

Co należy zrobić, aby skorzystać z promocji:
  1. polubić fanpage Gabinetu DERMEA
  2. polubić post z informacją o promocji na fanpage'u Gabinetu DERMEA
  3. umówić się na zabieg w Gabinecie DERMEA przy zapisie podając hasło "Siouxie and the city" (kontakt 22 895 27 96 lub 697 806 323)
Promocja obejmuje wszystkie zabiegi wykonywane przez dr Agnieszkę Bańkę - Wronę i dr Annę Leśniewską. Zapisy przyjmowane są do końca marca 2014.