środa, października 02, 2013

Zapowiedzi MAC Cosmetics na Halloween'owe szaleństwo

Halloween już za miesiąc i na tę właśnie okazję MAC Cosmetics wraz z legendarnym artystą od efektów specjalnych Rickiem Baker'em przenieśli magię charakteryzacji filmowej do wnętrza kosmetyków MAC.


To unikalna kolekcja produktów idealnych do stworzenia spektakularnych, halloweenowych looków wykreowanych przez artystę: przerażającej Panny Młodej (Bride), inspirowanego Meksykiem Dnia Zmarłych (Day Of Dead) oraz Zombie.

W kolekcji znajdziemy wszystko, co jest potrzebne do stworzenia mrożącego krew w żyłach "looku": od palety kolorowych farb akrylowych Acrylic Paints, poprzez sztyfty Paintsticks, kredki Chromagraphic Pencils, po puder Set Powder, Monster FX, po liner Penultimate Eye Liner i kolorowe Chromacakes.

Niestety jest to kolekcja limitowana, która dostępna będzie wyłącznie w salonach MAC w Złotych Tarasach oraz Galerii Mokotów.

Ceny niektórych kosmetyków:
pomadka 86 zł
kredka do ust 34 zł
paletki cieni 200 zł
eye-liner 80 zł
puder utrwalający 128 zł

Dodatkowo mam dla Was informację, że MAC Cosmetics i Proenza Schouler ogłosiły właśnie wspólną kolaborację przy wiosennej kolekcji na rok 2014 - to będzie nie lada gratka dla fanek mody rodem z Nowego Jorku.