czwartek, października 24, 2013

Warsztaty z Vichy Dermablend i listopadowe nowości

W ubiegłą niedzielę, wraz ze znajomymi blogerkami (nie tylko tymi od urody), wzięłyśmy udział w warsztatach zorganizowanych przez Dermablend. Warsztaty miały miejsce w Studio Pin Up a poprowadziła je oczywiście opiekująca się nami Karolina, Piotr odpowiedzialny za markę Dermablend oraz Face Designer marki Giorgio Armani - Andrzej Kawczyński.


Podczas spotkania zostały nam zaprezentowane nowości Dermablend, które znajdą się w sprzedaży już w listopadzie - Podkład w kompakcie oraz Podkład korygujący do ciała. Ponieważ spotkanie miało charakter warsztatów, musiałyśmy zmyć swój makijaż i wykonać nowy za pomocą podkładu w kompakcie. Przyznam szczerze, że byłam zaskoczona efektem jaki uzyskałam, bo chociaż tradycyjny podkład Dermablend nie do końca się u mnie sprawdził, to z podkładem w kompakcie chyba bardzo się polubię i już niedługo o nim napiszę. 


W warsztatach, oprócz mnie, wzięły też udział Monika z Black Dresses, Karolina z vloga Stylizacje, Ewa z vloga Red Lipstick Monster, Agata z Agata Ma Nosa, Olga znana jako TheOleskaaa, Karolina czyli Charlize Mystery oraz Karolina Baszak


W tak doborowym towarzystwie nie tylko malowałyśmy się i rozmawiałyśmy o wspólnych pasjach ale i piłyśmy molekularne drinki specjalnie przygotowywane dla nas przez pana barmana - drinki parowały, bulgotały i ogólnie wyglądały niesamowicie.


Oczywiście "clue" spotkania były też nasze spersonalizowane kuferki na kosmetyki, w których przyszło zaproszenie na warsztaty i w których zabrałyśmy do domu nasze kosmetyki ze spotkania. Muszę przyznać, że Vichy wie najlepiej jak rozpieścić blogerki :)