poniedziałek, września 30, 2013

Zatrzymać młodość w Japońskim stylu czyli Gesha Beauty Collagen Drink

To nie jest produkt na każdą kieszeń - od razu piszę na wstępie aby uprzedzić Wasze komentarze "że jest drogi". Cóż, mnie również nie jest stać na taką kurację, ale są przecież kobiety, które mają zasobne portfele i zrobiłyby wszystko aby zachować młodość. To jest recenzja właśnie dla takich kobiet.


Nasze zdrowie, uroda i samopoczucie zależą w dużej mierze od tego, co dostarczamy swojemu organizmowi - odpowiednia dieta, suplementy, uprawianie sportów i odpowiednia ilość snu. To wszystko sprawia, że kondycja naszego organizmu zwłaszcza po 30-ce jest dużo lepsza. 

Niestety na upływający czas nie mamy wpływu - pojawiające się z wiekiem zmarszczki to efekt nie tylko prowadzenia niezdrowego stylu życia, palenia, picia alkoholu, ekspozycji na słońce, ale również naturalnych procesów starzenia się skóry oraz stresu. Wraz z wiekiem włókna kolagenowe słabną a jedyną skuteczną i naturalną możliwością ich odbudowy jest działanie od wewnątrz. Oczywiście możemy wspomagać się zabiegami medycyny estetycznej, które stymulują proces odnowy kolagenu (ja co jakiś czas poddaję się takim zabiegom) ale zabiegi te są niezwykle kosztowne, inwazyjne i czeka nas po nich około tygodnia czasu rekonwalescencji. W porównaniu do ceny takich zabiegów, kuracja Gesha Beauty Collagen Drink nie wypada wcale tak źle, a widoczne efekty uzyskujemy faktycznie już po miesiącu.


Od kilku lat ekspertami diety kolagenowej są właśnie Japończycy. W Kraju Kwitnącej Wiśni można dostać najróżniejsze kolagenowe przysmaki dżemy zawierające kolagen, kolagenowe koktajle, jogurty. 

Gesha Beauty® Collagen Drink to 10 ślicznych i kobiecych buteleczek, z których każda zawiera 50 ml napoju. Ta 10 dniowa kuracja jest dostępna w estetycznym kartoniku. Opakowanie, tak jak cała szata graficzna i etykieta, zostało opracowane w Polsce. Kluczowymi składnikami produktu są hydrolizowany kolagen rybi oraz witaminy A,C i E. Gesha Beauty® Collagen Drink ma orzeźwiający smak jabłka i wiśni. Nutrikosmetyk nie zawiera cukru, lecz stewię – naturalny słodzik, czyniący produkt niskokalorycznym i bezpiecznym dla diabetyków. Pozostałe składniki Gesha Beauty® Collagen Drink pochodzą z Francji, Niemiec i Polski. Całość rozlewana jest w Lublinie, w Laboratoriach Natury.


Zalecane jest picie jednej 50 ml buteleczki codziennie, przez okres co najmniej miesiąca. Oczywiście im dłużej stosujemy kurację, tym efekty będą bardziej widoczne i długotrwałe.

Ja stosowałam kurację przez miesiąc - codziennie rano otwierałam flaszeczkę i wypijałam ten smaczny wiśniowy napój. A co zaobserwowałam po zakończeniu miesięcznej kuracji?
  • wyraźną poprawę stanu paznokci - przestały się rozdwajać i łamać i chyba nawet szybciej rosły a ja tak chciałam zachować krótkie schludne pazurki :);
  • przestały mi wypadać włosy, zrobiły się mocniejsze i bardziej lśniące a miałam z tym od wielu lat duży problem;
  • cera stała się bardziej ujędrniona, rozjaśniona (przebarwienia po słońcu są już ledwo widoczne) i lepiej nawilżona chociaż nie wiem, czy to nie jest też zasługa genialnej japońskiej emulsji do twarzy od Shiroi (jak widzicie stawiam ostatnio na Japonię);
  • pory stały się mniej widoczne, cera bardziej zwarta i ujednolicona. W dodatku moja zmarszczka na czole, z którą walczę od lat i nawet zabieg Dermapen jej nie zniwelował jest teraz praktycznie niewidoczna - temu dziwię się najbardziej.

Co ciekawe, ostatnio wyczytałam w internecie, że kurację kolagenowym drinkiem stosuje również Giselle Bundchen i inne supermodelki, więc fajnie, że i ja znalazłam się w tak zacnym gronie. Drinki kolagenowe serwowane są też w prestiżowych hotelach wellness i SPA na całym świecie, w tym w Polsce (Malaya V-SPA, SkinClinic Med&Beauty, Dwór Kuźnicki, Centrum Zdrowia i Urody Afrodyta, Instytut Urody w Kartuzach, Bali Hai Dolina Charlotty Resort & Spa Strzelinko k. Słupska, Amber Baltic Międzyzdroje, Madame Wellness w Grudziądzu, Velaves SPA we Władysławowie i wiele innych).

dla niedowiarków - zdjęcie z lewej zrobione w sierpniu, zdjęcie z prawej zrobione w ostatnim tygodniu

Wierzę, że gdybym dalej kontynuowała kurację, to uzyskałabym jeszcze bardziej spektakularne efekty ale mam tez nadzieję, że te już uzyskane utrzymają się jeszcze przez jakiś czas.

Dla zainteresowanych kuracją, mam hasło rabatowe Siouxie - należy je podać w uwagach do zamówienia - kuracja 10 dniowa będzie w cenie 119 zł, miesięczna 357 zł, 3 miesięczna 1029 zł, półroczna 2058 zł.