piątek, kwietnia 19, 2013

Kawałek Australii w zimowy dzionek czyli Aussie w Polsce

O tym, że słynne australijskie kosmetyki do włosów Aussie od maja będą dostępne w drogeriach Rossmann pewnie wiecie już od moich koleżanek. 


Ja również wzięłam udział w konferencji prasowej inaugurującej to wydarzenie i muszę przyznać, że bawiłam się jak nigdy. W restauracji Warszawa Wschodnia, Aussie stworzyło dla nas istne australijskie klimaty - była plaża z prawdziwym piaskiem, surferzy oraz jak na Australię przystało - kangury. Do tego pyszny catering, świetne dziewczyny i czego chcieć więcej - no może trochę więcej słońca za oknem. 


Motto Aussie to "Chcesz z życia więcej? Zacznij od włosów!" ja podpisuję się pod tym stwierdzeniem - ładne i zadbane włosy to podstawa dobrego samopoczucia a kosmetyki Aussie mają nam w tym dopomóc. 

W sprzedaży znajdzie się aż 5 linii pielęgnacyjnych:
  • Miracle Moist - dla suchych i zniszczonych włosów
  • Colour Mate – uwielbiany przez włosy farbowane i niesforne
  • Mega Instant - do codziennego stosowania, by włosy były lekkie i lśniące
  • Aussome Volume - dla cienkich włosów
  • Aussie Luscious Long - do długich włosów

Ceny kosmetyków są dość przystępne - szampony będą kosztować 27,99 zł, odżywki również, jedynie 3 Minute Miracle Reconstructor - magiczna 3-minutowa super-odżywka wchodząca w skład linii Miracle Moist oraz Aussie 3 Minute Miracle Colour Reconstructor wchodząca w skład linii Colour Mate a także Aussie 3 Minute Miracle Reconstructor Luscious Long wchodząca w skład linii Luscious Long będą kosztować 29,99 zł. Szampony mają objętość 300 ml a odżywki 250 ml.