piątek, listopada 30, 2012

Wibo cień Clubbing Sunrise oraz podsumowanie kolekcji Wibo Glamour Nails


Cienie Fashion Colors 2, zgodnie z tym co pisze o nich Wibo - doskonale nadają się do idealnego smokey eye. 

Ja swoją przygodę z tymi cieniami rozpoczęłam od koloru Clubbing Sunrise. Niestety nie wyszedł mi idealny makijaż smokey eye bowiem jak na mój gust cienie są za słabo napigmentowane. Kolor tego cienia jest dość ciekawy - jasny to bardzo bladziutki brudny róż lekko wpadający w lawendę, a ciemniejszy to taki brudny fiolet - bardzo dobry dla każdej karnacji. Cienie są matowe, chociaż seria Fashion Colors zawiera też odcienie metaliczne. Jednak w porównaniu do paletki Glamour Diva, ta seria wypada dość słabo. 

Oczywiście wypróbuję dla Was kolejne cienie Fashion Colors 2 ale od razu mówię - nie jestem ich fanką.Od kiedy Wibo wypuściło na rynek kolekcję lakierów Glamour Nails - zrobiło się o niej bardzo głośno - Ambasadorki chętnie prezentowały mieniące się lakiery - a muszę przyznać, że ta kolekcja, chociaż bardzo błyszcząca (a wiem, że nie wszystkie z Was lubią brokat i drobinki) wyjątkowo przypadła mi do gustu - ale ja sroka jestem i lubię wszystko co się świeci. 


Zobaczcie zatem wszystkie lakiery z tej kolekcji. Wiem, że część z Was pokusiła się na nie podczas ostatnich wizyt w Rossmannie - czasem lecąc do sklepu tuz po przeczytaniu mojej notki - to największe wyróżnienie. Mam nadzieję inspirować Was dalej i kusić kosmetykami od Wibo przez kolejne miesiące.

MIKOŁAJEK
BŁOTNIACZEK
CHLOROFILEK
LUSTRZAK
RUDZIK

Podsumowanie Wibo Glamour Nails za nami a teraz zobaczcie, co Wibo zgotowało nam na karnawał :)