środa, listopada 28, 2012

Święta z Benefit

Gdy w głowie ciągle słyszę piosenkę "Co raz bliżej święta, co raz bliżej święta" to znak, że czas wybrać się na zakupy. Całe szczęście jestem jedyną dziewczyną w rodzinie i większość tegorocznych zakupów będę robić dla mężczyzn. Sama jednak chętnie mogłabym zostać obdarowana prześlicznym zestawem od Benefit. Zobaczcie, co też Benefit przygotował nam pod choinkę. Tak na marginesie - biorę wszystko!!

Fast Train To Fabulous – zestaw do makijażu dla każdej BeneFanki, który kryje w sobie róż w płynie Benetint, bazę pod makijaż POREfessional i miniaturę tuszu They’re Real – czyli nasze kultowe produkty! Cena 169 zł.


Let There Be B.Right! – wspaniała propozycja dla miłośniczek kosemtyków nawilżająco – rozświetlających. W uroczym pudełku znajdziemy emulsję nawilżającą Triple Performing, krem pod oczy It’s Potent, miniaturę kremu do twarzy Total Moisture i miniaturę matującej bazy Porefessional. Cena zestawu, 169 zł, dostępny w Brow Barach.


She’s so Jet Set – to urocza paletka do makijażu, która zawiera cienie do powiek oraz miniaturę tuszu do rzęs i błyszczyka – wszystko, czego potrzebuje każda kobieta aby wyglądać olśniewająco nie tylko w podróży! Cena 169 zł.


Lee Lee Gets Flirty – w pudełku znajdziemy 50 wody toaletowej Lee Lee, pachnącej cytryną, jaśminem i lilią, wraz z miniaturami bazy That Gal, różu w płynie Benetint i bazy pod makijaż Porefessional. Cena zestawu – 159 zł.


Na prezenty idealnie nadają się również urocze paletki do makijażu ust i policzków (TROPIcoral, FEELIN’dandy i SUGARlicous) w cenie 129 zł, a także paletki do makijażu twarzy HOW TO LOOK THE BEST AT EVERYTHING, dostępne w trzech odcieniach – jasnym, średnim i ciemnym, w cenie 139 zł.