środa, maja 16, 2012

Zakręcona Siouxie z BioSilk Beach Texture spray do loków

Zapewne już wielokrotnie spotkałyście się na zaprzyjaźnionych blogach z recenzjami produktów od portalu Ambasada Piękna. Ja, dzięki tej współpracy otrzymałam kilka kosmetyków przeznaczonych do pielęgnacji oraz stylizacji włosów kręconych i falowanych, bowiem takie właśnie są moje włosy. O szamponie i odżywce CHI mogłyście przeczytać na moim blogu już jakiś czas temu a dzisiaj nadszedł czas na produkt po którym obiecywałam sobie bardzo wiele no i cóż - spełnił moje oczekiwania i dzięki niemu uzyskuję bardzo ładną fryzurkę - co możecie podziwiać na poniższych fotkach.


Mowa o spray'u marki Farouk - BioSilk Beach Texture, który jest przeznaczony do stylizacji, formowania i utrwalania loków. 

RECENZJA

Opakowanie - duża (nietypowej objętości) butla zawierająca 167ml produktu. Posiada pompkę - sprawy wypsikuję z niej mocnym strumieniem bardzo ładnie rozpylając mgiełkę na lekko wilgotne włosy.

Zapach - lekko kwiatowy, przyjemny.

Konsystencja - płynna.

Aplikacja - na umyte i lekko wilgotne włosy pryskam odzywką i mocno ugniatam włosy formując loki, chociaż w moim przypadku są to bardziej fale. Pozwalam podeschnąć włosom przez jakiś czas i dopiero potem suszę suszarką z dyfuzorem - lekko ugniatając aby loki otrzymały stosowny skręt - nawet jeśli włosy nie są zbyt mocno kręcone. Potem lekko utrwalam lakierem i voila!!!! Otrzymuję ładną, pełną objętości puszystą fryzurkę, która w tej postaci utrzymuje się do kolejnego mycia.


Efekt/Działanie - ten spray nie tylko stylizuje włosy kręcone i falowane - dzięki zawartości witamin, naturalnego jedwabiu (to domena produktów BioSilk), odżywczych soli oraz ekstraktów z ziół wspaniale pielęgnuje i odżywia moje przesuszone rozjaśnianiem włosy. Odkąd stosuję go kilka razy w tygodniu - nie zawsze robię sobie loki - włosy przestały się łamać, kruszyć i puszyć się. To doskonała alternatywa dla tradycyjnych odzywek, bowiem nie obciąża i nie skleja włosów, które stają bardziej błyszczące z każdym kolejnym zastosowaniem. Od dawna stosuję produkty Farouka - tradycyjne jedwabie - te w małych ampułkach ale one powodowały, że włosy kręcone były zbyt obciążone - ta odżywka daje dokładnie takie sama efekty ale loki są puszyste i lekkie a co najważniejsze miłe w dotyku. 

Cena - około 30 zł - to bardzo niewiele za tak dużą objętość opakowania i efekt jaki uzyskujemy.

A tutaj możecie podziwiać efekt jaki ja uzyskuję, stosując BioSilk Beach Texture spray do loków


Pragnę podziękować AMBASADZIE PIĘKNA za przekazane do testowania produkty, zapewniam Was, że ten fakt nie miał wpływu na moją ocenę.