piątek, maja 18, 2012

Siquens Prevention - doskonały rozświetlający krem pod oczy

Oj długo - bardzo długo szukałam kremu pod oczy aby nie powodował łzawienia - ostatnio odnalazłam dwa takie idealne kremy - jednym z nich jest Siquens Prevention a drugim krem Olay z serii Total Effect. Dzisiaj napiszę o tym pierwszym bowiem stosuję go dłużej - chociaż zamiennie z Olay'em.


Zapobiega procesom starzenia się skóry. Nawilża, wygładza i chroni delikatną skóręwokół oczu, jednocześnie likwidując cienie i opuchliznę.
 • Długotrwale nawilża skórę
 • Wygładza pierwsze zmarszczki wokół oczu
 • Redukuje oznaki zmęczenia, cienie i opuchliznę pod oczami
 • Opóźnia procesy starzenia się skóry
 • Nie podrażnia
 • Nie zawiera parabenów ani parafiny. 
 • Przebadany dermatologicznie.
Zawarte wkremie Siquens Prévention pod oczy poliaminokwasy wygładzają zmarszczki, a witamina E i zawarta w wyciągu z lilii wodnej witamina C, chronią skóręprzed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych i wolnych rodników, zapobiegając procesom starzenia.

W celu eliminacji oznak zmęczenia skóry oraz cieni i opuchlizny pod oczami formułę kremu wzbogacono również o hesperydynę wspomagającą drenaż limfatyczny,flawonoid chryzynę aktywnie eliminujący produkty rozpadu hemoglobiny oraz poprawiającą mikrokrążenie krwi kofeinę.

Zwiera formułę DermoSekwencyjną ™ umożliwiającą stopniowe uwalnianie substancji czynnych i aktywne działanie kremu przez cały dzień lub noc.

RECENZJA

Opakowanie - 15 ml w tubce z dzióbkiem do wygodnego dozowania niewielkiej ilości kremu.

Konsystencja - kremowo żelowa - rozświetlająca

Zapach - nie posiada

Aplikacja - niewielką ilość kremu nakładam na noc oraz na dzień (pięknie rozświetla skórę pod oczami) i wklepuję. Stosuję go tez na powieki. 

Efekt/Działanie
 1. jak już pisałam - daje efekt bardzo delikatnego rozświetlenia skóry pod oczami
 2. nie podrażnia oczu i nie powoduje ich łzawienia a to jest to, czego szukałam od dawna
 3. delikatne zmarszczki mimiczne są mniej widoczne po jego regularnym stosowaniu a podkład przestał się w nich załamywać. 
 4. cienie, które od jakiegoś czasu zaczęły sie pojawiać pod moimi oczami są dużo bledsze
 5. moja cienka i delikatna jak pergamin skóra pod oczami stała się jędrniejsza i dobrze nawilżona
 6. przemęczone oczy na drugi dzień nabierają blasku

Cena - około 30-35 zł - to bardzo niewiele za tak dobry produkt

Czy kupiłabym go ponownie - to z pewnością będzie krem pod oczy, który na stałe zagości na mojej toaletce z kosmetykami. 

Pragnę podziękować firmie Siquens za przekazane do testowania produkty, zapewniam Was, że ten fakt nie miał wpływu na moją ocenę