środa, maja 09, 2012

Maseczka hialuronowa w płatku fizelinowym Exclusive Cosmetics Świt Pharma

Od Magazynu Drogeria otrzymałam do testów to co lubię najbardziej - ekspresową maseczkę w płatku fizelinowym - zawierającą kwas hialuronowy oraz ekstrakt z kiełków pszenicy oraz aloes. 


Takie maseczki są doskonałe przed wielkim wyjściem i zawsze, gdy mam jakąś ważną imprezę stosuję ją tuż przed nałożeniem makijażu. 

Przeznaczona do każdego rodzaju cery, zwłaszcza suchej i pozbawionej kolorytu. Zawiera fito-kolagen, który posiada właściwości przeciwrodnikowe i dzięki temu przeciwdziała procesowi starzenia się skóry. Maseczka wspiera regenerację skóry, uzupełniając niedobór kolagenu i utrzymując w niej wilgoć. Wykorzystuje czynne składniki do nawilżania, ujędrniania i odżywiania skóry. Maseczka sprawia, że skóra staję się świeża, sprężysta i jedwabiście gładka w dotyku.


Sposób użycia: Umyć i osuszyć twarz. Wyjąć maseczkę z opakowania i ostrożnie rozłożyć. Nałożyć maseczkę na twarz dokładnie wygładzając nierówności opuszkami palców i położyć się wygodnie. Po około15-30 minutach delikatnie zdjąć maseczkę, a pozostałość wmasować, aż do pełnego wchłonięcia przez skórę.

RECENZJA

Opakowanie - maseczka zapakowana jest w poręczną saszetkę z doskonale opisaną instrukcją obsługi.

Zapach - bardzo delikatny, przyjemny - lekko kwiatowy.

Aplikacja - wyciągamy nasączony płatek i nakładamy na twarz tak, aby idealnie się dopasował do jej kształtu - mamy wycięcia na oczy, nos i usta i w istocie maseczka doskonale do naszej buzi chociaż początkowo płyn, którym jest nasączona lekko spływa ale możemy go po prostu wklepać w skórę aby zachować jego właściwości. 


Efekt/Działanie - jest natychmiastowe - ale to własnie domena takich ekspresowych maseczek w nasączonym płatku - skóra jest po niej wyraźnie wygładzona - ale nie ściągnięta, pory są dużo mniej widoczne, a nawilżenie buzi jest wręcz oszałamiające. Po tak zaaplikowanej dawce dobroczynnych składników - buzia idealnie nadaje się do nałożenia makijażu, który idealnie utrzymuje się nawet całą noc. Uważam, ze przed imprezami nie ma nic lepszego niż nałożenie własnie takiej maseczki. 

Cena - 8,99 zł - do kupienia w sklepie internetowym.

Wady - nie posiada.

Czy kupiłabym ją ponownie - tak, jeśli tylko spotkałabym ją gdzieś w sklepie stacjonarnym. 


Pragnę podziękować serwisowi MAGAZYN DROGERIA za przekazane do testowania produkty, zapewniam Was, że ten fakt nie miał wpływu na ich ocenę.