środa, listopada 02, 2011

Muśnięta słońcem czyli Dermacol Duo Blusher

Od firmy Elpol Polska, czyli producenta kosmetyków Dermacol otrzymałam do testów dwukolorowy róż do policzków - Duo Blusher, a ponieważ wybrałam sobie kolor 4 - używam go jako brązera - bo to śliczne słoneczne kolory - jeden błyszczący, drugi półmatowy.


Duo Blusher to mineralny róż zawierający witaminę E, który może mieć wiele zastosowań - możemy używać go jako tradycyjnego różu na kości policzkowe, możemy używać go również jako pudru rozświetlającego do ciała i twarzy lub jako brązera. I muszę przyznać, że odkąd go dostałam, wszystkie moje dotychczasowe kosmetyki tego typu poszły do kosmetyczki mojej mamy. Nie rozstaję się ze swoim wspaniałym Dermacolem :) 

Opakowanie - bardzo proste - plastikowe - chociaż taki wspaniały kosmetyk chętnie widziałabym w jakiejś ładnej puderniczce. Wieczko odkręca się i zdejmuje - troszkę to mało poręczne, ale daruję Dermacolowi ten minusik. Plusem jest śliczny kwiatowy wzór wytłoczony na pudrze. 


Zapach - wyczuwam tu lekko karmelowy zapach - to przedziwne - ale jest śliczny.

Konsystencja - bardzo delikatny puder może nawet ciut kremowy - nie obsypuje się i przez to aplikacja jest bardzo precyzyjna.

Działanie - nadaje skórze wygląd, jakby została muśnięta słońcem - delikatne drobinki cudownie rozświetlają twarz ale są bardzo subtelne. Ciemniejszym odcieniem możemy ładnie wyprofilować owal twarzy. Nałożony jak róż na kości policzkowe - uwydatni je w bardzo naturalny sposób. Nie ściera się w ciągu dnia - mamy gwarancje bardzo długotrwałego makijażu. Puder nie zatyka porów - to ogromny plus - Dermacolowe kosmetyki kolorowe nie tylko upiększają ale też pielęgnują naszą twarz.  Pomimo tego, że ślicznie rozświetla, puder dodatkowo matuje więc to dodatkowy walor tego kosmetyku.

Cena - około 25 zł, w zależności gdzie kupujemy.

Kosmetyki Dermacol możemy kupić tutaj:

www.e-stylist.pl (42-140 Panki)
www.esentia.pl (02-106 Warszawa) 
www.kosmetykionline.pl (25-110 Kielce)
www.bellissima.net.pl/sklep (25-355 Kielce)
www.kosmix.pl (00-810 Warszawa)
www.kosmetyczka.istore.pl (81-155 Gdynia)
www.uholki.pl (55-114 Ligota Piękna)
Pragnę podziękować firmie ELPOL  za przekazane do testowania produkty, zapewniam Was, że ten fakt nie miał wpływu na moją ocenę, która jest w 100% obiektywna i wyraża moją własną opinię na temat kosmetyków.