imię: Agnieszka
wiek: 41 lat
miejsce zamieszkania: Warszawa

Z wykształcenia jestem inżynierem ochrony środowiska i magistrem zarządzania przedsiębiorstwem ze specjalizacją Marketing i PR. Odkąd pamiętam, zawsze interesowały mnie wszelkie nowinki kosmetyczne no i chyba jestem kosmetoholiczką przez duże "K". 

Bloga zaczęłam pisać hobbystycznie ponad 6 lat temu - dla zabicia czasu - ale w chwili obecnej to ogromna część mojego życia i coś, co robię z wielkim zaangażowaniem i pasją. Mam nadzieję, że moje przemyślenia, spostrzeżenia i recenzje pomogą Wam w wyborze/doborze odpowiednich dla Was "mazidełek". Specjalizuję się w kosmetykach przeznaczonych do cery dojrzałej i problematycznej - jak moja - oraz reportażach z zakresu medycyny estetycznej. 


MÓJ PROFIL KOSMETYCZNY

Twarz
skóra mieszana ze skłonnością do niespodzianek, strefa T, odcień skóry - jasny beżowy (bez podcieni różowych). Rozszerzone pory, nierówna struktura, przebarwienia, blizny po trądziku.

Ciało
Skóra normalna z tendencją do przesuszania w okolicach pach i na łokciach.

Włosy
Aktualnie krótkie, blond - farbowane. Lekko przesuszone rozjaśnianiem z tendencją do puszenia się i kręcenia.

Ulubione zapachy:
Spożywcze czyli takie dosłownie do zjedzenia - wanilia, ogórek, melon oraz słodkie cukierkowe - ulubione perfumy to Lolita Lempicka, Marc Jacobs Curacao, Calvin Klein CKin2U, DKNY MYNY, YSL Black Opium, Giorgio Armani Si, Lio Jo, Shiseido ZEN, EISENBERG I AM.