niedziela, sierpnia 07, 2016

Wyniki konkursu z Celia

Nadszedł czas rozwiązania konkursów pod patronatem marki Celia. Ilość zgłoszeń była niesamowita i bardzo trudno było mi wybrać te najciekawsze. Musiałyście odpowiedzieć na pytanie "Z czym kojarzy Ci się marka Celia?" Ja postawiłam na następujące 10 odpowiedzi.


nattstylee
"Marka Celia kojarzy mi się z jednym produktem, który miałam w swoim życiu a była to dokładnie pomadka, którą kupiła mi mama. Była to chyba moja pierwsza pomadka, nie była w jakimś mocnym kolorze tylko typowy nudziak. Ale wiadomo byłam bardzo ale to bardzo zadowolona bo to była jednak moja pierwsza pomadka i to wspomnienie zawsze wita uśmiech na mojej twarzy! :)"

Gość. (piraniakulec369) 
"Z dzieciństwem, gdzie moja mama robiła zawsze naprawdę staranny lecz subtelny kobiecy makijaż, a usta malowała właśnie Celią miedzy innymi (stąd znam markę) - a ja miałam wrażenie, że mogę patrzeć na to godzinami i się zachwycać wciąć i wciąż. Czasami mama lekko musnęła mi usta, chodziłam dumna jak paw że jestem taka piękna - mając 5 czy 6 lat :) do dziś mam zdjęcia, gdzie na choince w przedszkolu mam piękny subtelny, podkreślający dziewczęcą urodę makijaż wykonany przez kochaną mamę. "

Sylwia Samulewicz
"Celia kojarzy mi się z pielęgnacją i dbałością o piękno kobiet. Marka Celia to dla mnie wieloletnie doświadczenie i podążanie za potrzebami klientek. Bez wątpienia Celia kojarzy mi się również z doskonałą jakością, o której wie każda kobieta. Moja babcia używa produktów Celia, moja mama, ja, siostra a także moje ciocie i koleżanki. Każda z nas jest zadowolona i czuje, że Celia spełnia nasze oczekiwania przez co nigdy nie czułyśmy się zawiedzione. Dla mnie ta marka mimo, że nie reklamują jej ciągle w telewizji jest mimo wszystko bardzo znana i używana a to świadczy o tym, że jest profesjonalna. Celia sprawia, że każda kobieta czuje się wyjątkowa i spełniona. "

Magdalena Kusio
"Marka Celia kojarzy mi się z tym , że mój CEL to JA . Powinnam dbać o swoje samopoczucie i wygląd a to drugie najlepiej poprawią produkty marki Celia ."

Patrycja Kurczak
"Z elegancją i z damą, która pisze na facebooku o sobie w pierwszej osobie, którą mogą wręcz traktować jak swoją przyjaciółkę :) a przynajmniej poudawać, że mogę być równie elegancka jak ona ;) "

Natalia - juicy rasberry
"Pierwsze co przychodzi mi na myśl po usłyszeniu słowa "Celia" to rewelacyjny tusz do rzęs, który potrafi całkowicie odmienić moje rzęsiska i sprawić, że nabierają wyrazistości, a ja nabieram dzięki temu pewności siebie :) Ten tusz to Celia De Luxe Maskara Total Effect 3w1, który ogromnie polecam :)"

Kinga Gorzela
"Celia kojarzy mi się z dzieciństwem. Dlaczego? Jako mała dziewczynka podpatrywałam makijaż mamy, która miała pomadkę z Celii :) Pamiętam, że wtedy tak bardzo chciałam dorosnąć, żeby móc robić sobie makijaż... Czas przeleciał, a parę kosmetyków Celii wpadło w moje ręce :)"

Aingeal Maith
"Celia kojarzy mi się z kobiecością. Po prostu :) Celia tworzy dla kobiet i wie, co dla nich dobre :) Każda z nas znajdzie w tej marce coś dla siebie i każda będzie zadowolona, a w dodatku jeśli jeszcze nie jest, to po użyciu produktów marki Celia na pewno poczuje się kobieco :) Kobiecość, kobiecość, jeszcze raz kobiecość :) A drugie skojarzenie to złoto - przez klasyczne, złote opakowania pomadek :)"

Nadia
"Marka Celia kojarzy mi się z pięknem kobiet. Myślę, że jak każda kobieta lubię używać produktów dobrej jakości, których efekt jest bardzo zadowalający. Można by powiedzieć, że słowo "Celia" oznacza kobietę idealną, zadbaną, lubiącą to co dla niej dobre. Uwielbiam kosmetyki tej firmy i uważam, że są jednymi z lepszych na polskim rynku. Czasem naprawdę trudno znaleźć dobre kosmetyki. Nie które firmy z czasem strasznie pogarszają jakość swoich produktów, ale Celia idzie w zaparte i produkty są takie jakie być powinny - zawsze z zadowalającym efektem."

Monika St.
"Celia... kiedy myślę o tej marce mam jedno przed oczami, a mianowicie moją szkołę średnią. Celia ma produkty które nie wyczyszczą kieszeni a będąc w szkole średniej tych pieniędzy nigdy nie było za dużo. Na kosmetyki nie wydawało się tak dużo ale zawsze z pomocą przychodziła marka Celia która było dość tania i miała całkiem fajny wybór, bynajmniej tak sobie myślałam. Dlatego też Celia teraz kojarzy mi się z tanimi kosmetykami, nie koniecznie z wysokiej półki, ale widząc kosmetyki które Ty prezentujesz może czas zmienić zdanie? Może warto cofnąć się do czasów młodości i sięgnąć po nie ponownie ;) "


Serdecznie gratuluję dziewczyny i odezwę się do Was mailowo - szykujcie swoje adresy!!

18 komentarzy: