środa, kwietnia 13, 2016

Wyniki konkursu z Panasonic

Oj jakiż to ja miałam problem. Wasze odpowiedzi były fantastyczne - opisywałyście mi swoje historie i przygody z nieudaną tradycyjną depilacją. Niektóre mnie ubawiły a niektóre wzruszyły. Ale nagroda niestety jest tylko jedna i otrzymuje ją...


Za odpowiedź:
Jestem genetyczną mieszanką - babcia pochodzi z Francji, dziadek z Niemiec, a reszta rodziny jest rdzennie słowiańska. Multikulti ukrywające się pod imieniem Marta - to ja. Polski mam kolor cery (odcień "lodówkowy") i nieco mysie w odcieniu włosy blond. Niemiecki mam wzrost (179 cm). A francuskie? Chciałabym mieć francuski wdzięk, urok i delikatne rysy twarzy, które bronią się nawet bez użyciu makijażu, ale nie - dostałam coś innego. Owłosienie na nogach. Tak, ono jest prosto z południowych rejonów Francji, gdzie przygraniczne Włochy (nazwa adekwatna do sytuacji) mocno pokazują swe kudłate oblicze. I teraz tak: jasna, polska skóra powoduje, że "włochy" widać z kilku metrów. Niemieckie centymetry sprawiają, że do codziennego golenia maszynką mam kilometry nóg (zmacham się przy tym jak po dobrym treningu z Chodakowską). I ta Francja na nogach! Zimą nie narzekam, bo mam naturalny system grzewczy. Ale wiosną i latem? Trzeba karczować. Golić. Depilować. I męczyć się następnego dnia z efektem "dzikiego agrestu" na nogach. Lub jeża. Depilator Panasonic IPL Hair Removal System sunąłby po moich francuskich nogach jak kombajn podczas żniw na wsi. Miałabym wreszcie gładkie nogi na długo, mogłabym zakładać krótkie sukienki, kiedy chcę i nie musiałabym w chwilach rezygnacji golić nóg pod rybaczki (czyli do łydek łyso, a dalej dżungla). Aaaa! Podczas romantycznych (i spontanicznych) chwil z ukochanym - nie musiałabym w panice pędzić do łazienki i pozbywać się futra. A on nie zasypiałby z nudów w oczekiwaniu na moje wyjście. Same plusy. Depilator Panasonic IPL Hair Removal System to byłby wspaniały kompan mojego codziennego polsko-niemiecko-francuskiego żywota. Gładkiego żywota. Dzięki niemu mogłabym przepędzić południową Francję z nóg i przenieść się bardziej na północ, gdzie znajduje się Królestwo Gładkiej Kończyny.
MARTA GAWROŃSKA - kochana - gratuluję z całego serca i odezwę się o Ciebie drogą mailową. Mam nadzieję, że przestaniesz być jeżem z nowym systemem do depilacji światłem IPL od Panasonic :)  

15 komentarzy:

 1. Super odpowiedź, w stu procentach nagroda się należy! :) Gratuluję:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratulacje dla zwyciężczyni :) Świetna odpowiedź ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratulacje:) Niech się miło używa:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Brawo!!! Gratuluję wyobraźni, przyjemnego używania :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czadowa odpowiedź nie mogłam pozostac obojętna

   Usuń
 5. Odpowiedz godna mistrza, Marta musiała wykosic konkurencję :) Oby tylko się sprawdził :) Gratulacje !:))

  OdpowiedzUsuń
 6. Marta dla mnie jest mistrzynią! :) Uwielbiam jej odpowiedzi, bo zawsze zapierają dech <3

  OdpowiedzUsuń
 7. Haha, urzekła mnie ta odpowiedź :D!!!

  OdpowiedzUsuń
 8. Uwielbiam czytać Panią Martę... Gratuluję!

  OdpowiedzUsuń