wtorek, listopada 27, 2012

Mikołajki i Święta z merlin.pl

Okres przedświąteczny zbliża się wielkimi krokami. Wiele zaprzyjaźnionych z moim blogiem firm informuje mnie w tym czasie o swoich świątecznych promocjach, wyprzedażach i okazjach.

Będę starała się na bieżąco informować Was o takich akcjach i uwaga - nikt mi za to nie zapłaci :)

Dlatego też dzisiaj przedstawię Wam specjalną świąteczną ofertę partnera mojego bloga, czyli sklepu merlin.pl


Mikołajkowy szał cenowy w Merlinie

W związku ze zbliżającymi się Mikołajkami i świętami Bożego Narodzenia sklep internetowy merlin.pl proponuje swoim klientom bezstresowy zakup prezentów. Szeroki asortyment produktów, bezpłatna przesyłka oraz gwarancja dostawy na czas to tegoroczne, główne hasła promujące kampanię przedświąteczną najstarszego sklepu internetowego w Polsce. 

Od listopada do końca grudnia na stronie merlin.pl aktywne jest Centrum Prezentów, w którym znajduje się szereg produktów zebranych i skategoryzowanych w celu łatwego znalezienia odpowiednich upominków. 

Zamieszczony na stronie kalendarz, odliczający ilość dni pozostałych do Wigilii, umożliwia Klientowi sprawdzenie, do kiedy powinien złożyć zamówienie, aby dotarło na czas. Co więcej, po spełnieniu określonych warunków zakupów, nie poniesie przy tym żadnych kosztów związanych z wysyłką. 

W ramach Mikołajek szereg produktów z blisko 320 tysięcznego asortymentu można kupić z dodatkowym rabatem. Na życzenie Klienta Merlin wyśle paczkę w dogodnym dla zamawiającego terminie jako prezent opatrzony dedykacją.

Boże Narodzenie 2012 z merlin.pl

Od środy lider w polskiej branży e-commerce udostępnia na swojej stronie Centrum Prezentowe, czyli zebrane w jednym miejscu i przyporządkowane kategoriom propozycje świątecznych upominków. Klienci mogą szybko i wygodnie zaplanować zakup prezentów z gwarancją bezpłatnej dostawy na czas.


Jak co roku, z okazji Bożego Narodzenia merlin.pl przygotował atrakcyjne rabaty i promocje na szereg produktów ze swojej bogatej oferty. Za pośrednictwem CentrumPrezentowego i specjalnego kalendarza klienci, pragnący uniknąć nasilających się przed świętami kolejek w sklepach, mogą już teraz zaplanować i zrobić bez stresu świąteczne zakupy .


Dodatkowo w ramach akcji w placówkach Poczty Polskiej, punktach odbioru merlin.pl i Czerwonej Torebki będzie można nabyć bezpłatny katalog produktowy dołączany również do ogólnopolskiej prasy kobiecej.

Wybór upominków ułatwia podział na kategorie oraz intuicyjna wyszukiwarka produktów. Niezdecydowanym merlin.pl udostępnia także bony podarunkowe, dzięki którym obdarowany sam wybierze wymarzony prezent.

Paczki  będzie można odebrać w punktach odbioru merlin.pl jeszcze w Wigilię.

Podobnie jak w ubiegłym roku firma dołoży starań, aby zrealizować wszystkie zamówienia i dostarczyć paczki w wyznaczonym terminie.

2 komentarze:

 1. Ja już trzymam list pod poduszką, hahahha :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Hej, ja trochę nie na temat ale zapraszam na "część II" mojego bloga. Ponieważ dotychczasowy "się zepsuł" i całe moje wysiłki legły w gruzach.

  http://ewkabloguje.blogspot.com/

  Zachęcam do ponownego obserwowania.  A na merlina muszę luknąć z ciekawości :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy pozostawiony komentarz.
Proszę nie linkować do swoich blogów oraz do zewnętrznych stron internetowych. Wszystkie komentarze zawierające linki będą usuwane.